Kitárul a világ

EGYÜTTMŰKÖDÉS

Az Alapítvány a térség életében jelentős közösségépítő és megtartó hatású tevékenységet végez, mellyel a közösségi élethez elengedhetetlen értékeket közvetít. Működésének eredményeként érezhetően javult az elmúlt években is az együttműködési készség, mind a szervezetek, mind pedig a lakosság körében emelkedett a cselekvési kedv, kialakult a „valahová tartozás” élménye.

Az együttműködés során az önkéntesek bevonásával hozzájárulunk a programok sikeres megvalósulásához. Aktív részvétellel segítjük a hátrányos helyzetű csoportok bevonását, az őket támogató programokba. Mindezen célok elérése érdekében igyekszünk ellátni a ránk váró feladatokat a lehető legmagasabb színvonalon. Alapítványunk folyamatos és sikeres működésének záloga a nyitottság, a jó partneri kapcsolatok kialakítása és ápolása.

Határon túli kapcsolatok

• Nagykárolyi Down Alapítvány – Nagykároly - Románia
  • Marosvécsi Neuropszichiátriai és Rehabilitációs Központ - Marosvécs - Románia
  • Gyermekek és Felnőttek Szociális Otthona - Ekecs-Apácaszakállas – Szlovákia